Yayın İmkanları

Özetler Kitabı

Özetler Kitabı online veya matbu olarak basılacaktır. 31 Ekim 2019 tarihinde yayınlanacaktır.

Bildiriler Kitabı

27 Ekim 2019 tarihine kadar gönderilen tam metin bildiriler, Bildiriler Kitabı’nda yer alacaktır. Bildiriler Kitabı online veya matbu olarak basılacaktır. 16 Aralık 2019 tarihinde yayınlanacaktır. Bir bildiri aynı anda yalnızca bir yayında yer alabilir.

Ulusal Editörlü Bölüm Yazarlı Kitap

Her katılımcı isteğe bağlı olarak Ulusal Editörlü Kitap’ta yayın talebinde bulunabilir. Editoryal ve hakem süreçlerinden geçtikten ve yayınevinin maddi ve diğer koşullarını sağladıktan sonra bildiriler yayınlanır. Ulusal Editörlü Bölüm Yazarlı Kitap’ta yayın talebinde bulunan her katılımcıdan belli bir miktar yayın ücreti talep edilecektir. Bir bildiri aynı anda yalnızca bir yayında yer alabilir.

Uluslararası Editörlü Bölüm Yazarlı Kitap

Her katılımcı isteğe bağlı olarak Uluslararası Editörlü Kitap’ta yayın talebinde bulunabilir. Editoryal ve hakem süreçlerinden geçtikten ve yayınevinin maddi ve diğer koşullarını sağladıktan sonra bildiriler yayınlanır. Uluslararası Editörlü Bölüm Yazarlı Kitap’ta yayın talebinde bulunan her katılımcıdan belli bir miktar yayın ücreti talep edilecektir. Bir bildiri aynı anda yalnızca bir yayında yer alabilir.

Dergilerde Yayın

Eğitim durumu en az doktora eğitimi başlangıç seviyesinde olan her katılımcı isteğe bağlı olarak bildirisini, dergilerin editoryal ve hakem süreçlerinden geçtikten sonra TESAM Akademi Hakemli Dergisi’nde yayınlatabilir. Kabul ve onay süreci dergilerin yayın kurullarına aittir.
Başa dön tuşu
Kapalı